Silvija Butkutė

Silvija Butkutė

Pozityvumo, energijos ir geros nuotaikos įsikūnijimas! Silvija be tarptautinio verslo studijų ISM Vadybos ir ekonomikos universitete ir darbo žmogiškųjų išteklių srityje, kurį laiką dirbo pradinių klasių mokytoja, o šiuo metu konsultuoja vyresnių klasių moksleivius studijų ir karjeros klausimais, taip pat yra įsitraukusi į neformalaus ugdymo projektus su moksleiviais, savanoriauja vaikų globos namuose bei vasaros stovyklose Lietuvoje ir užsienyje. Jos aistra įkvėpti ir bendrauti  su jaunimu yra neatsiejama jos gyvenimo dalis.

 

Silvija prisijungė prie ‘tėvų nuotykio’ tikėdama, jog tai vieta, kurioje tėvai gali atvirai ir ,,be kaukių” pasikalbėti, užmegzti naujus ryšius, pasisemti patirties. Silvija tikina, jog pati būdama dar visai jauna, su tėvais galės pasidalinti savo patirtimi iš dukros perspektyvos, padės labiau suprasti vaikus ir jų pasaulį. O įgytos žinios pedagogikos studijų metu bei darbas mokykloje, leis padiskutuoti ir vaikų ugdymo bei auklėjimo temomis.

 

,,Visiems tėvams, kurie nusprendė prisijungti prie “nuotykio” spaudžiu dešinę ranką už drąsą ir sakau, jog esate N-U-O-S-T-A-B-Ū-S! Iki susitikimo”

Komanda

Dr. Dalius Misiūnas

ISM Universiteto rektorius

Benita Narkevičiūtė

Telia darbdavio įvaizdžio ir darbuotojų įsitraukimo partnerė

Simonas Urbonas

Knygos „Mamų eilės“ autorius

Rūta Jančytė

Telia globalios atrankų komandos vadovė

Vidmantas Fijakauskas

Aktorius, treneris

Andrius Žebrauskas

Aktorius, lektorius, treneris

Asta Blandė

Psichologė

Lukas Benevičius

Švietimo konsultantas

Arnas Markevičius

Lektorius, verslininkas