VASAROS NUOTYKIS

2020 08 02 - 07

Jau šią vasarą 2020 metų rugpjūčio 02 – 07 dienomis jaunimo tobulėjimo programa Lyderių inkubatorius pakvies 13-19 metų jaunuolius pasinerti į nepamirštamą vasaros nuotykį, kuris ne tik nustebins naujais išbandymais, bet taip pat suteiks naudingų žinių ir gebėjimų, kurie padės sėkmingai siekti užsibrėžto tikslo, atrasti savo karjeros kelią, lavinti lyderystės, viešo kalbėjimo gebėjimus, labiau pasitikėti savimi bei įveikti savo galimybių ribas!

Vasaros nuotykyje dalyvių lauks interaktyvūs mokymai su savo srities profesionalais, kurie dalinsis savo patirtimi, žiniomis ir organizuos mokymus bei praktines dirbtuves, kurios padės realizuoti visas gautas žinias per asmeninę patirtį.

Informacija apie programą

Stovykla „Vasaros nuotykis“ vyks 2020 metų rugpjūčio 2- 7 dienomis, kurios metu dalyvių lauks šešių dienų programa: Team up, Who I am, Be Better, Break off, Find your way, Go!

Programa skirta (13-19 m.) moksleiviams, kurie nori geriau pažinti save, lavinti savo komunikacijos ir lyderystės gebėjimus bei leistis į nepamirštamą vasaros nuotykį.

Programoje galės dalyvauti iki 50 dalyvių, kuriems bus užtikrinamas asmeninis dėmesys ir komfortiškas apgyvendinimas.

Vasaros nuotykis vyks šiuolaikiškoje kaimo turizmo sodyboje „Roko sodyba“ įsikūriosioje Kaišiadorių rajone (nuo Vilniaus 60 km., nuo Kauno 40 km.).

Gamtos prieglobstyje, programos dalyvių lauks erdvi sodyba, saugoma teritorija, 2-4 vietų šiuolaikiškai įrengti kambariai su visais patogumais –  dušas ir WC kiekviename kambaryje.

Dalyviai galės mėgautis pirties pramogomis ir lauko baseinu. Mėgstantiems sportuoti įrengtas lauko teniso kortas, dvi krepšinio aikštelės.

DALYVIŲ LAUKS 6 dienų programa:

1 diena: TEAM UP

Prieš pradedant ugdyti jaunuosius lyderius, programos dalyviai bus suburiami į stiprią ir nepalaužiamą komandą, kuri visos programos metu sieks užsibrėžto tikslo, padės vieni kitiems tobulėti ir mokytis vieni iš kitų.

2 diena: WHO I AM

Antrąją programos dieną prasidės pagrindinė kelionė į savęs pažinimą, savo stipriųjų ir silpnųjų pusių išsigryninimą, asmeninio tikslo užsibrėžimą ir asmeninių gebėjimų vystymo plano sudarymą.

3 diena: BE BETTER

Sudarius asmeninių gebėjimų vystymo planą – pradėsime jį įgyvendinti, nagrinėsime lyderystės principus, lavinsime derybų, įtaigaus bendravimo, kūno kalbos ir viešo kalbėjimo gebėjimus.

4 diena: BREAK OFF

Ketvirtąją programos dieną dalyvių lauks lūžio taškas, kada jie privalės išeiti iš savo komforto zonos, įveikti savo didžiausias baimes, atrasti ir įveikti savo galimybių ribą.

5 diena: FIND YOUR WAY

Karjeros konsultantų ir koučingo specialistų pagalba dalyviai išsigrynins savo karjeros kelią ir susidėlios savo tikslo siekimo planą.

6 diena: GO!

Paskutiniame žingsnyje uždegsime programos dalyviams stimulo žiežirbą ir išleisime jaunuosius lyderius toliau siekti savo užsibrėžtų tikslų!

Lektoriai

Impro 241

Improvizacijos profesionalai

Dainius Jakučionis

Gydytojas psichoterapeutas

Doc. Vytautas Kontrimas

Aktorius, pedagogas

Žanas Gongapševas

Verslo konsultantas

Eividas Žemaitaitis

Lietuvos dziudo ir grappling imtynių čempionas

Žilvinas Gruodis

Sertifikuotas Wim Hof Method instruktorius

Mentoriai

Programos nauda moksleiviams

Kompetencijų lavinimas

Dalyvių lauks išskirtiniai mokymai su savo srities profesionalais, kurie dalinsis savo patirtimi ir žiniomis.

01

Pabėgimas iš komforto zonos

Dalyviams bus kuriama saugi tobulėjimo aplinka, kas leis dalyviams peržengti savo galimybių ribas.

02

Subalansuotas poilsis

Programoje dalyvių lauks ne tik paskaitos, bet taip pat žygiai, kūrybiniai ir sporto užsiėmimai.

03

Emocijų įkrova

Dalyviai dalijasi, kad po stovyklų grįžta pilni motyvacijos veikti, mokytis bei siekti savo tikslų.

04

Programos kaina

iki 04 12

290

Nuo 04 13 iki 05 31

320

Nuo 06 01

350

Į kainą įskaičiuota

Profesionalūs lektoriai

Dalyvių lauks daugiau nei 10 savo srities žinovų paskaitų ir užsiėmimų.

Patyrę mentoriai

Mentoriai yra sukaupę įvairiapusę patirtį darbe su jaunimu, tad jie yra pasiruošę moksleivius lydėti per nuotykio kelionę.

Aktyvūs užsiėmimai

Dalyvių lauks aktyvūs, sportiniai ir kūrybiniai užsiėmimai leidžiantys pasijausti tikroje stovykloje.

Apgyvendinimas

Dalyviai bus apgyvendinti prabangioje sodyboje „Roko sodyba“, 2-4 vietų kambariuose su visais patogumais.

Visavertis maitinimas

Subalansuotas maitinimas 5 kartus per dieną. Atsižvelgiame į dalyvių maitinimosi įpročius (vegetarus/veganus).

Dalomoji medžiaga

Dalyviams bus paruošta dalomoji medžiaga, kurioje bus apžvelgiama visa programa ir rekomendacijos tolimesniam tobulėjimui.

Galerija

Atsiliepimai

Agnė Žiogaitė

Lyderių inkubatorius yra nuotykis kurio tikrai neįmanoma pamiršti. Vos per vieną savaitę mes gauname tiek daug žinių, palaikymo na ir žinoma meilės vieni iš kitų. Labiausiai stovyklok vertinu apsikabinimų vakarą, nes stovint ten užrištomis akimis supranti jog tu jau esi kitoks nei pirmą dieną čia atvykus, tu esi savo geresnė versija.

Joana Augutytė

Kiekvienas dalyvis gali jaustis savimi ir išsikelti savo gyvenimo tikslus, atitrūkti nuo realybės ir kasdieninio gyvenimo. Mentoriai visada išklauso ir palaiko, yra linksmi ir pakelia nuotaiką savo išdaigomis.Džiaugiuosi, kad atradau šią stovyklą ir esu labai laiminga būdama šios stovyklos dalelė.

Viktorija Zmejauskaitė

Ši stovykla nenustoja manęs stebinti ir kiekvieną kartą išvažiuodama noriu tik dar labiau sugrįšti. Stovykloje jau pirmą dieną sukuriama visiško atvirumo, šilumos ir meilės atmosfera, kuri net neduoda galimybių pasijusti blogai. Paskaitose sužinai daugybę vertingos gyvenime informacijos, o bendraudamas linsmindamasis su kitais žmonėmis net nepajauti kaip išmoksti dar daugiau.

Augustė Gočelkytė

Šis vasaros nuotykis yra geriausias dalykas, kuris nutiko per vasarą. Išsivežiau tokį didelį bagažą naujų draugų, patirčių, meilės, apkabinimų ir žinių. Visi bijoję nuo naktinio žygio iki viešojo kalbėjimo baimių dabar jau juokiasi! Nekantrauju sugrįžti ir dar kartą patirti visą meilę ten!

Kostas Kalibatas

Nėra geresnės patirties už Lyderių inkubatorių. Ši stovykla man padėjo patobulėti, o atvykdamas ne pirmą kartą stengiuosi sukurti kuo šiltesnius prisiminimus kitiems. Pagaliau ir man nuriedėjo ašara, kai teko atsisveikinti.

Nedas Ramanauskas

Lyderių Inkubatoriuje atradau savo kūrybinę ir viešojo kalbėjimo pusę. Stovykloje galima su visais atvirai ir smagiai pabendrauti. Geriausia stovykla kurioje esu buvęs!

Registracija

Informacija apie dalyvį

Gimimo data

Informacija apie dalyvio fizinės ir psichinės sveikatos būklę
Alergijos, turėtos operacijos, traumos, baimės, padidintas jautrumas, vartoti ar vartojami vaistai

Maitinimosi įpročiai

Įveskite jei kita*

Informacija apie tėvus