Apie

Kas tas INKUBATORIUS?

Jau šeštus metus veikianti iniciatyva, kuri organizuoja lyderystės kompetencijų lavinimo programas skirtas 13-19 metų jaunuoliams, tėvams ir mokykloms.

Įkvepiantys lektoriai

Stipri lektorių komanda perteikia žinias ir patirtį, kuri užtikrina efektyvų asmeninį tobulėjimą.

Motyvuojanti bendruomenė

Lyderių inkubatorius suburia motyvuotus dalyvius, kurie vienas kitą skatina tobulėti ir už programos ribų.

Patyrę mentoriai

Mentoriai lydi dalyvius programos metu, įkvėpia ir skatina refleksijos metodų pagalba stebėti savo tobulėjimą.

Subalansuota programa

Lyderių inkubatorius vadovaujausi „Edu-tainment“ principu, kurioje subalansuotas tobulėjimas ir pramogos.

Išskirtinumas

Vertybės

Tikime, jog lyderystė – ateities augimo varomoji jėga, lemianti geresnius rezultatus visose srityse, todėl siekiame atskleisti kiekvieno jaunuolio lyderio potencialą ir ugdyti tokias asmenybės savybes kaip pasitikėjimas savimi, kūrybiškumas, verslumas ir kritinis mąstymas.

Ugdymas

Atsižvelgdami į pažangias švietimo idėjas ir neformalaus ugdymo principus siekiame padėti jaunuoliui atsiskleisti kaip unikaliai asmenybei ir ugdyti jo socialines kompetencijas, kurios  užtikrintų sėkmę karjeroje ir asmeniniame gyvenime bei leistų tobulėti visą gyvenimą.

Aplinka

Kuriame saugią ir skatinančią tobulėti aplinką. Betarpiškas palaikymas, individualus dėmesys, lankstus reagavimas į realius poreikius ir  jaunuolių iniciatyvos skatinimas –  tai Lyderių inkubatoriuje kuriamos sąlygos visapusiškam jaunuolio ugdymui.

Stovyklos

Lyderių inkubatorius moksleivius kviečia pasinerti į nepamirštamus nuotykius, kurie ne tik nustebina išbandymais, bet taip pat suteikia naudingų žinių ir gebėjimų, kurie padeda sėkmingai siekti užsibrėžto tikslo, atrasti savo karjeros kelią, lavinti lyderystės, viešo kalbėjimo gebėjimus, labiau pasitikėti savimi bei įveikti savo galimybių ribas!

 

Vasaros nuotykyje dalyvių laukia interaktyvūs mokymai su savo srities profesionalais, kurie dalinasi savo patirtimi, žiniomis ir organizuoja mokymus bei praktines dirbtuves.

Plačiau

Paskaitos ir programos

Patyrusi mentorių komanda moksleiviams veda edukacines paskaitas ir programas paruoštas pagal jau laiko patikrintą metodiką, kurioje moksleiviai lavina socialinius įgūdžius, gilinasi į savęs pažinimą, išmoksta išsikelti tikslus ir planuoti jų įgyvendinimą.

Plačiau

Atsiliepimai

Agnė Žiogaitė

Lyderių inkubatorius yra nuotykis kurio tikrai neįmanoma pamiršti. Vos per vieną savaitę mes gauname tiek daug žinių, palaikymo na ir žinoma meilės vieni iš kitų. Labiausiai stovyklok vertinu apsikabinimų vakarą, nes stovint ten užrištomis akimis supranti jog tu jau esi kitoks nei pirmą dieną čia atvykus, tu esi savo geresnė versija.

Joana Augutytė

Kiekvienas dalyvis gali jaustis savimi ir išsikelti savo gyvenimo tikslus, atitrūkti nuo realybės ir kasdieninio gyvenimo. Mentoriai visada išklauso ir palaiko, yra linksmi ir pakelia nuotaiką savo išdaigomis.Džiaugiuosi, kad atradau šią stovyklą ir esu labai laiminga būdama šios stovyklos dalelė.

Viktorija Zmejauskaitė

Ši stovykla nenustoja manęs stebinti ir kiekvieną kartą išvažiuodama noriu tik dar labiau sugrįšti. Stovykloje jau pirmą dieną sukuriama visiško atvirumo, šilumos ir meilės atmosfera, kuri net neduoda galimybių pasijusti blogai. Paskaitose sužinai daugybę vertingos gyvenime informacijos, o bendraudamas linsmindamasis su kitais žmonėmis net nepajauti kaip išmoksti dar daugiau.

Augustė Gočelkytė

Šis vasaros nuotykis yra geriausias dalykas, kuris nutiko per vasarą. Išsivežiau tokį didelį bagažą naujų draugų, patirčių, meilės, apkabinimų ir žinių. Visi bijoję nuo naktinio žygio iki viešojo kalbėjimo baimių dabar jau juokiasi! Nekantrauju sugrįžti ir dar kartą patirti visą meilę ten!

Kostas Kalibatas

Nėra geresnės patirties už Lyderių inkubatorių. Ši stovykla man padėjo patobulėti, o atvykdamas ne pirmą kartą stengiuosi sukurti kuo šiltesnius prisiminimus kitiems. Pagaliau ir man nuriedėjo ašara, kai teko atsisveikinti.

Nedas Ramanauskas

Lyderių Inkubatoriuje atradau savo kūrybinę ir viešojo kalbėjimo pusę. Stovykloje galima su visais atvirai ir smagiai pabendrauti. Geriausia stovykla kurioje esu buvęs!