Deimantė Jankūnaitė

Deimantė Jankūnaitė

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventė, VDU Švietimo akademijos studentė, muzikos pedagogė, neformalaus ugdymo mokytoja.

 

Šiuo metu Deimantė dirba su įvairiais neformalaus švietimo, tarptautiniais bei meniniais projektais, taip pat dalyvauja programoje ,,Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“. Save vadina mokytoja-keliautoja, nes patirties semiasi kartu su mokiniais dalyvaudama tarptautiniuose Erasmus+ mokymuose bei konferencijose įvariausiomis temomis. Taip pat drąsiai priima iššūkius ir jau ne kartą kaip vokalistė yra dalyvavusi TV projektuose.

 

„Tėvų ir vaikų santykiai yra man asmeniškai labai aktuali tema, kiekvieną dieną savo darbuose turiu galimybę bendrauti su vaikais, paaugliais, kurie dalinasi savo istorijomis, patirtimis, tačiau labai noriu arčiau prisiliesti prie šių santykių ypatumų iš tėvelių pusės, kad galėčiau dar labiau suprasti ir gebėti prisidėti bent dalele prie jų puoselėjimo“, – savo mintimis dalijasi Deimantė.

 

„Dirbdama per dieną susitinku maždaug 100 vaikų ir pastebiu koks jiems yra svarbus atviras ryšys ir bendravimas, tačiau tikrai jie ne visuomet tuo dalijasi su tėveliais ir kitais artimais žmonėmis. Matydama šį vaikų poreikį išbandžiau įvairiausius būdus kaip padėti jiems atsiverti, todėl tikrai mielai pasidalinčiau savo patirtimi.“ – atvirauja Deimantė.

Komanda

Žilvinas Gruodis

Sertifikuotas Wim Hof Method instruktorius

Eividas Žemaitaitis

Lietuvos dziudo ir grappling imtynių čempionas

Žanas Gongapševas

Verslo konsultantas

Doc. Vytautas Kontrimas

Aktorius, pedagogas

Dainius Jakučionis

Gydytojas psichoterapeutas

Impro 241

Improvizacijos profesionalai

Dr. Dalius Misiūnas

ISM Universiteto rektorius

Benita Narkevičiūtė

Telia darbdavio įvaizdžio ir darbuotojų įsitraukimo partnerė

Simonas Urbonas

Knygos „Mamų eilės“ autorius

Rūta Jančytė

Telia globalios atrankų komandos vadovė

Vidmantas Fijakauskas

Aktorius, treneris

Andrius Žebrauskas

Aktorius, lektorius, treneris

Asta Blandė

Psichologė

Lukas Benevičius

Švietimo konsultantas

Arnas Markevičius

Lektorius, verslininkas