Benita Narkevičiūtė

Benita Narkevičiūtė

Benita Narkevičiūtė  –įgijusi Vilniaus universiteto psichologijos bakalaurą, penkerius metus dirbusi darbuotojų atrankų sirtyje, dabar yra tarptautinės telekomunikacijų bendrovės darbdavio įvaizdžio bei darbuotojų įsitraukimo partnerė, kasdien dirbanti kuriant geriausią darbo aplinką organizacijoje, bendradarbiaujanti su mokslo įstaigomis, organizuojanti karjeros renginius ir visa tai daranti tam, kad darbuotojų karjeros kelias būtų ne tik įdomus, bet ir sėkmingas.

 

Taip pat Benita užsiima ir papildomomis veiklomis: jau aštuonerius metus veda renginius bei ne vienerius dirba su jaunimu – mentoriavo savanoriškoje saviugdos organizacijoje, dalyvauja stovyklose bei kituose neformalaus ugdymo renginiuose. Benita tiki, kad visus žmones formuoja aplinka, o ypatingai – keli artimiausi žmonės, su kuriais praleidžiame daugiausia laiko. Kai galvojame apie vaikus, jų artimiausioje aplinkoje yra tėvai, tad siekiant padėti savo vaikams susidoroti su kasdieniais iššūkiais bei siekti savo svajonių, tėvų tobulėjimas yra būtina sąlyga.

 

Konferencijoje B. Narkevičiūtė pristatys pranešimą tema „Kaip kurti namus, į kuriuos norisi grįžti?“. Savo pranešime Benita pasidalins mintimis ir netikėtomis praktikomis iš verslo bei neformalių organizacijų, kurios gali būti lyg naujas požiūrio kampas šeimai, norinčiai padėti savo paaugliui.

Komanda

Žilvinas Gruodis

Sertifikuotas Wim Hof Method instruktorius

Eividas Žemaitaitis

Lietuvos dziudo ir grappling imtynių čempionas

Žanas Gongapševas

Verslo konsultantas

Doc. Vytautas Kontrimas

Aktorius, pedagogas

Dainius Jakučionis

Gydytojas psichoterapeutas

Impro 241

Improvizacijos profesionalai

Dr. Dalius Misiūnas

ISM Universiteto rektorius

Simonas Urbonas

Knygos „Mamų eilės“ autorius

Rūta Jančytė

Telia globalios atrankų komandos vadovė

Vidmantas Fijakauskas

Aktorius, treneris

Andrius Žebrauskas

Aktorius, lektorius, treneris

Asta Blandė

Psichologė

Lukas Benevičius

Švietimo konsultantas

Arnas Markevičius

Lektorius, verslininkas