Benita Narkevičiūtė

Benita Narkevičiūtė

Jau ne vieną sezoną dalyvavusi Lyderių inkubatoriaus stovyklose, skirtose moksleiviams, kelerius metus mentoriavusi savanoriškoje jaunimo organizacijoje, darbinėje veikloje organizuojanti moksleivių bei studentų renginius, šį kartą kraunasi daiktus ir keliauja į Tėvų nuotykį tam, kad dalintųsi energija, gera nuotaika, o svarbiausia – motyvacija tobulėti ir kasdien būti vis geresne savo versija.

 

Benita turi dvi didžiules meiles – žmones bei renginius. Įgijusi Vilniaus universiteto psichologijos bakalaurą, penkerius metus dirbusi darbuotojų atrankų sirtyje, dabar ji yra tarptautinės telekomunikacijų bendrovės darbdavio įvaizdžio bei darbuotojų įsitraukimo partnerė, kasdien dirbanti kuriant geriausią darbo aplinką organizacijoje, bendradarbiaujanti su mokslo įstaigomis, organizuojanti karjeros renginius ir visa tai daranti tam, kad darbuotojų karjeros kelias būtų ne tik įdomus, bet ir sėkmingas. Taip pat Benita jau aštuonerius metus veda pramoginius renginius, dėl to drąsiai teigia, kad jos darbas visada yra šventė.

 

Benita tiki, kad visus žmones formuoja aplinka, o ypatingai – keli artimiausi žmonės, su kuriais praleidžiame daugiausia laiko. Kai galvojame apie vaikus, jų artimiausioje aplinkoje yra tėvai, tad siekiant padėti savo vaikams susidoroti su kasdieniais iššūkiais bei siekti savo svajonių, tėvų tobulėjimas yra būtina sąlyga. Pasiryžimas skirti visą savaitgalį gilinantis į save, savo santykį su vaiku bei suprasti vaiką, Benitos nuomone, yra didžiausia dovana, kurią galite padovanoti savo atžaloms.

Komanda

Žilvinas Gruodis

Sertifikuotas Wim Hof Method instruktorius

Eividas Žemaitaitis

Lietuvos dziudo ir grappling imtynių čempionas

Žanas Gongapševas

Verslo konsultantas

Doc. Vytautas Kontrimas

Aktorius, pedagogas

Dainius Jakučionis

Gydytojas psichoterapeutas

Impro 241

Improvizacijos profesionalai

Dr. Dalius Misiūnas

ISM Universiteto rektorius

Benita Narkevičiūtė

Telia darbdavio įvaizdžio ir darbuotojų įsitraukimo partnerė

Simonas Urbonas

Knygos „Mamų eilės“ autorius

Rūta Jančytė

Telia globalios atrankų komandos vadovė

Vidmantas Fijakauskas

Aktorius, treneris

Andrius Žebrauskas

Aktorius, lektorius, treneris

Asta Blandė

Psichologė

Lukas Benevičius

Švietimo konsultantas

Arnas Markevičius

Lektorius, verslininkas