Dalyvių laukia 7 dienos pilnos išbandymų, mokymų, susitikimų su Lietuvos lyderiais ir visuomenės veikėjais, kurių metų dalyviai galės atskleisti karjeros galimybes, pažinti save, bei lavinti savo gebėjimus. 

 

Jaunimo tobulėjimo programą atidarė verslininkas Dr. Vladas Lašas, kuris dalyviams papasakojo savo sėkmės istoriją, bei apie sunkų lyderio kelią, kuris reikalauja drąsos, ryžto ir užsispyrimo. Vladas dalinosi savo verslo ir iniciatyvų istorijomis, bei pasakojo, jog daugelį iniciatyvų įgyvendino, dėka jaunų žingeidžių žmonių drąsos ir optimizmo.

 

Susitikimo su dalyviais metu Dr. Vladas Lašas, citavo Marką Tveną ir skatino jaunuolius neplaukti pasroviui, o kaip galima anksčiau atrasti savo kelią ir nebijoti išsiskirti iš kitų ir būti unikaliu.  Susitikimo pabaigoje Vladas pažadėjo „Lyderių Inkubatorius“ aktyviausius dalyvius pakviesti pietų, bei pokalbiui, kuris galėtų būti naujos iniciatyvos, projekto ar verslo pradžia.

 

Antrąją  programos dieną, dalyvių laukė atradimų diena. Dalyviai kartu su ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto lektoriumi Ugniumi Savicku aiškinosi kas jie yra, išgrynino savo silpnąsias ir stipriąsias puses ir kūrė tobulėjimo planą.

 

Ugnius Savickas minėjo, jog tobulėti ir auginti savo kompetencijos galima tik išėjus iš savo komforto  zonos, tada kai nepatogu ir gėda, kadangi būtent tada išbandyti save.

 

Dalyvių dar laukia penkios dienos, kurių metu dalyviai bus priversti įveikti savo komforto zoną, įvaldyti viešo kalbėjimo meną, bei atrasti karjeros kelią.