Lyderių inkubatoriaus komanda rugsėjį pasitinka su nauja energija ir atnaujinta programa mokykloms ir moksleiviams!💥 Kviečiame susipažinti su naujienomis bei aptarti Jūsų mokyklos bendruomenės iššūkius ir poreikius!

 

LYDERIŲ INKUBATORIAUS NAUJIENOS MOKYKLOMS IR MOKSLEIVIAMS:

  1. PASKAITOS JŪSŲ MOKYKLOJE: paruošėme, net 6 naujas TEMAS moksleiviams, kurios įkvėps motyvacijos, padės geriau pažinti save, lavinti viešą kalbėjimą, išsikelti tikslus ir išmokti dirbti komandoje!
  2. DIRBTUVĖS MOKYKLOS MOKINIŲ TARYBOMS🎯: norite suburti savo mokinių tarybą naujam sezonui? Įkvėpti, paskatinti ir padėti įgyvendinti naujus projektus? Mūsų komanda gali pravesti komandos formavimo dirbtuves, kurių metu ne tik subursime komandą, bet padėsime įvardinti metų tikslus ir projektus.
  3. SAVĘS PAŽINIMO PROGRAMA „ATEITIES AŠ“ 🚀 – programos metu 14-18 m. jaunuoliai ne tik sieks pažinti save, bet taip pat išsigrynins ateities viziją – koks esu dabar ir koks norėčiau būti ateityje bei įvardins žingsnius kaip tapti savo ateities versija.
  4. STOVYKLOS, KONFERENCIJOS, EDUKACINĖS PROGRAMOS ⭐️– galime įgyvendinti viską ir sukurti Jūsų mokyklos bendruomenei unikalią programą!
KODĖL LYDERIŲ INKUBATORIUS⭐️?
•  10 metų patirtis organizuojant paskaitas, stovyklas, konferencijas ir edukacines programas;
•  Patyrusių mentorių komanda;
•  Programos kuriamos pagal 20% teorijos ir 80% praktikos principą;
•  Turinys remiasi neformalaus ugdymo principais;
•  Užsiėmimai vedami interaktyviai ir žaidimo forma;
•  Užsiėmimų esminė dalis – refleksija.
 

Auginkime LYDERIUS KARTU! Pasikvieskite Lyderių inkubatoriaus komandą į savo mokyklą!

 

Pasikalbėkime 📧 info@lyderiuinkubatorius.lt arba skambinkite +37064030800.