Trečius metus vykstanti asmeninio tobulėjimo programa „Lyderių inkubatorius“ jau 2016 metų sausio 4-8 dienomis pakvies moksleivius dalyvauti naujoje tobulėjimo programoje. Išskirtinis žiemos nuotykis ne tik nustebins naujais išbandymais, bet taip pat suteiks moksleiviams naudingų žinių ir gebėjimų, kurie padės mokytis efektyviai ir geriau pasiruošti brandos egzaminams.

„Lyderių Inkubatorius“ iniciatorė ir vadovė Marija Vorobjovaitė pastebi, jog daugelis moksleivių mokslo metais susiduria su stresu, o ypatingai egzaminus laikyti besiruošiantieji abiturientai. Pagrindinės priežastys, kodėl taip atsitinka, yra netinkamas laiko planavimas, netinkama aplinka mokymuisi ir neefektyvūs mokymosi būdai.

„Siekdami padėti moksleiviams, kad jų mokymasis būtų efektyvesnis, o pats procesas greitesnis sukūrėme programą, kuri moksleivių žiemos atostogų metu dalyviams suteiks žinių ir gebėjimų, kurie padės pasirinkti sau tinkamiausią mokymosi stilių, pagerinti atmintį, įvaldyti greitąjį skaitymą, įveikti viešojo kalbėjimo baimę, geriau planuoti ir valdyti laiką bei suvaldyti stresą egzaminų metu.“ – teigia M. Vorobjovaitė.

Žiemos nuotykyje dalyvių lauks interaktyvūs mokymai su savo srities profesionalais: Aurimu Vietrinu, Laurynu Pečkaičiu, Giedre Lečickiene, Anicetu Suchockiu bei kitais lektoriais, kurie dalinsis savo patirtimi, žiniomis ir organizuos mokymus bei praktines dirbtuves, kurios padės realizuoti visas gautas žinias per asmeninę patirtį. Dalyvių laukia ne tik paskaitos, bet taip pat įvairūs išbandymai ir praktiniai užsiėmimai, kurie padės įsisavinti paskaitose gautas žinias bei nepamirštamai praleisti žiemos atostogas.
lektoriai
„Siekiame, jog moksleiviai, ne tik išmoktų mokytis, bet suprastų, jog mokymasis neatsiejamas nuo mūsų kasdienybės .“ – teigia M. Vorobjovaitė.

Daugiau informacijos apie žiemos nuotykį