Lyderių inkubatoriaus bendruomenę vieniją jau pusė tūkstančio jaunų, aktyvių ir žingeidžių jaunuolių. Norėdami padovanoti Lyderių inkubatoriaus bendruomenei kažką ypatingo, sukūrėme ryškius, žaismingus, jaunatviškus bei stilingus džemperius ir marškinėlius! Su šia apranga tikrai neliksi nepastebėtas ! Būk ryškus, būk drąsus!

Džemperį kūrėme tokį, kurį norėtųsi nešioti patiems – ryškių, žaismingą, jaunatvišką , stilingą! Puikiai tinka nešioti vieną arba dėvint ant marškinių.
Dydžiai yra unisex (S,M,L,XL) – Vaikinams įprastai nešiojantiems M dydį tinka ir L džemperio dydis. Priklausomai nuo to, kokius drabužius renkatės įprastai – labiau prigludusius ar laisvesnius.
Sudėtis: 100% Polisteris
Kaina: 45 EUR
dzemperis-1

Marškinėlius kūrėme tokius, kurie atskleistų Lyderių inkubatoriaus žaismingumą ir jį vienijančias detales -trikampius. Viskas kartu atspindi jaunatvišką, ryškų ir žaismingą dizainą. Marškinėlių madžiaga maloni ir lengvai priglundanti prie kūno, dėl ko nenorėsite su jais išsiskirti nei minutės.
Dydžiai yra unisex (S,M,L,XL)
Sudėtis: 100% Polisteris
Kaina: 15 EUR
t-shirt-hanging-mockup

Džemperiai ir marškinėliai siuvami pagal specialų užsakymą, tad kviečiame registruotis ir įsigyti! Užsakymai renkami iki gruodžio 11 d.!

Kreiptis: info@lyderiuinkubatorius.lt, +37064030800