Lyderių inkubatorius moksleiviai bei mentoriai vasario 2-4 dienomis dalyvavo tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje STUDIJOS  !

 

Parodos lankytojai, apsilankę Lyderių inkubatoriaus stende, galėjo ne tik sužinoti daugiau apie Lyderių inkubatoriaus organizuojamus nuotykius, pabendrauti su mentoriais bei nuotykių dalyviais, bet taip pat pasisemti žinių ir įkvėpimo Lyderių inkubatoriaus vykstančiose paskaitose.

 

Studijų parodos metu  „UNIKALUSIS AŠ“ erdvėje vyko Lyderių inkuabtoriaus lektorių pranešimai. Vasario 2 dieną charizmatiškas lektorius Arnas Markevičius  skaitė pranešimą tema “Provokuojanti praktika – kaip išlaikyti unikalumą?”.

 

“Kiekvienas galime būti patogiu arba unikaliu. Kiekvienas galime keistis naudojant tam tikrus įrankius: motyvaciją, kūrybiškumą, drąsą. Nuspręsti keistis ar pradėti pokytį lengva, bet išlaikyti be proto sunku! Ne vienas esame sau pažadėję nuo pirmadienio pradėti sportuoti, mesti rūkyti.. tik ar ištesėjome? O gal būtų lengviau jei šio pokyčio įgyvendinimui pasitelktume aplinkinių pagalbą?” – mintimis dalinosi lektorius.

 

Arnas Markevičius palinkėjimo visiems susirinkusiems išdrįsti pažinti save, skirti laiko sau ir iš visuomenei patogios – priimtinos asmenybės tapti tikruoju savimi, tapti unikaliu ir tokiu, koks sau labiausiai patinki!

 

Vasario 3 dieną renginių vedėjas ir improvizatorius Dainius Palivonas pakvietė susirinkusiuos išdrįsti lipti ant scenos ir įveikti viešo kalbėjimo baimę. Dainius pranešimo metu viešą kalbėjimą prilygino kavos puodeliui, kuris bus tobulas, tik tuomet, kai kavos, cukraus ir pieno santykis bus tobulas.

 

Lektorius susirinkusiems minėjo, jog kaip ir kavos puodelyje taip ir viešajame kalbėjime kiekvienas ingredientas labai svarbus, bet dar svarbiau praktika ir noras įveikti baimę suklysti.

 

Lyderių inkubatoriaus komanda dėkoja visiems aplankiusiems Lyderių Inkubatorius stendą parodoje bei kviečia sekti naujienas ir prisijungti prie naujų nuotykių!