Antrus metus vykstančio jaunimo tobulėjimo programos “Lyderių inkubatorius” organizatoriai džiaugiasi, jog vis daugiau įmonių bei organizacijų visapusiškai prisideda, jog jaunuoliai patirtų nepamirštamą vasaros nuotykį ir turėtų puikias tobulėjimo galimybes.
 
Lyderių inkubatoriaus iniciatyvą palaiko pažangios ir socialiai atsakingos įmonės, kurios ne tik prisideda prie stovyklos savo produktais, bet taip pat įsitraukia į programą bei dalinasi savo patirtimi su jauniausiai lyderiais.
 
Džiaugiamės, jog jau antrus metus Lyderių Inkubatoriaus iniciatyvą palaiko ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas bei Mokymų akademija, kurių lektoriai dalinasi patirtimi ir veda vertingus mokymus dalyviams.
 
Taip pat dėkojame partneriams, kurie jau antrus metus su mumis:
UAB „Naujasis Nevėžis“ – džiugina dalyvius “oho!” produkcija
UAB „Suslavičius – FELIX“ – paskatina patiekalus firminiais padažais
Leidykla „Alma Littera“ – teikia pažinimo džiaugsmą ir skaitymo malonumą
UAB ADIKOPAS – rūpinasi visų dalyvių marškinėlių spauda
 
Šiais metais prie Lyderių inkubatoriaus prisijungė ir daug naujų organizacijų:
Sultys „Don Simon“ – dalyviai visą vasarą turės galimybę mėgautis spaustų šviežių ispaniškų vaisių sultimis.         Don Simon sultys pirmą kartą buvo pradėtos gaminti Ispanijoje 1982 m. Dabar jos yra Ispanijos numeris 1 sulčių prekinis ženklas ir parduodamos į daugiau nei 30 skirtingų šalių. J.Garcia Carrion yra 4-asis didžiausias sulčių gamintojas Europoje. Gaminant sultis naudojami tik pačios geriausios kokybės vaisiai. Apelsinai spaudžiami ne vėliau kaip per 24 val. nuo surinkimo. Sultys gaminamos tik iš spaustų šviežių ispaniškų vaisių, ne iš koncentrato.
UAB “Biuro pasaulis” – dovanos visiems dalyviams užrašų knygeles
Ženkliukai DEFICITAS – dovanoja dalyviams Lyderių inkubatoriaus ženkliukus
UAB „Neptūnas“ –atgaivins net karščiausią dieną
UAB „JUDEX“ –  vaišins firminiais koldūnais
Sūreliai „URIGA“ – dalyvius vaišins šviežiais glaistytais varškės sūreliais
3M – dovanoja “post it” lapelius
UAB „Smiltainis ir KO“ – pasirūpins, kad dalyviams netrūktų kanceliarinių prekių
 
Savo patirtimi ir pagalba įgyvendinant Lyderių Inkubatorių su mumis dalinasi:
VšĮ „Panikos Zona“,  Koučingo klubas, Internetinės reklamos agentūra „Go media“ Verslo konsultantai,   Reklamos agentūra „Public Paint“