Liepos 14 – 20 dienomis įvyko pirmąkart organizuota jaunimo tobulėjimo programa „Lyderių Inkubatorius“, kurioje dalyvavo penkios dešimtys vyresniųjų klasių moksleivių iš visos Lietuvos. Dalyvių laukė 7 dienos, pilnos išbandymų, mokymų, susitikimų su Lietuvos lyderiais ir visuomenės veikėjais, kurių metų dalyviai galėjo atskleisti karjeros galimybes, pažinti save, bei lavinti savo gebėjimus. 

 

Jaunimo tobulėjimo programą atidarė verslininkas Dr. Vladas Lašas, kuris dalyviams papasakojo savo sėkmės istoriją bei pabrėžė, kad lyderio vaidmuo reikalauja drąsos, ryžto ir užsispyrimo.

 

PicMonkey Collage1„Lyderių Inkubatoriaus“ dalyviai taip pat susitiko su tokiais lektoriais kaip Andrius Žebrauskas, Aurimas Vietrinas, Odeta Bložienė, Ugnius Savickas, Gintaras Ignatavičius, Žanas Gongapševas, Rimvydas Jurkuvėnas bei kitais savo sričių profesionalais.

 

Programos metu visi dalyviai turėjo asmeninį susitikimą su „Lietuvos karjeros specialistų asociacijos“ karjeros konsultantais, kurie padėjo jaunuoliams rasti atsakymus į karjeros klausimus.

 

„Lyderių Inkubatorius“ iniciatorė ir vadovė Marija Vorobjovaitė pastebi, jog lyderystė – tai ateities augimo varomoji jėga, lemianti geresnius rezultatus visose srityse, todėl yra labai svarbu dar mokykloje ugdyti tokias jaunuolių asmenybės savybes kaip pasitikėjimą savimi, iniciatyvumą, atkaklumą. „Lyderių Inkubatorius“ – tai erdvė jaunam žmogui atrasti savo karjeros kelią, tobulėti bei mokytis iš geriausių Lietuvos specialistų.

 

„Pagrindinis šios programos tikslas – išugdyti jaunuosius lyderius, gebančius sėkmingai siekti užsibrėžto tikslo, kūrybiškai mąstyti, efektyviai spręsti iškylančias problemas bei svajones paversti realybe.“ – teigia „Lyderių Inkubatoriaus“ iniciatorė ir vadovė M. Vorobjovaitė.

 

„Lyderių Inkubatoriaus“ dalyvė Meda Ravdanovičiūtė pasakojo, jog „Lyderių Inkubatorius“ – tai neeilinė stovykla, tai dar kažkas prasmingesnio, kas nėra apčiuopiama ir papasakojama.

 

„Jaunimas čia gali atsiskleisti, susirasti bendraminčių iš įvairių Lietuvos kampelių. Nemažą dalį jaunuolių į stovyklą privertė važiuoti tėvai, tuo jie buvo labai nepatenkinti, ir būtent jų paskutinę dieną ištarta frazė buvo, jog jie būtinai kitais metas vėl čia dalyvaus. Geriausia tai, jog tu čia ne tik gerai praleidi laiką, bet ir patobulėji srityse, kuriose nepatobulėtum mokykloje.“ – pasakojo dalyvė.

 

PicMonkey Collage

Jaunimo tobulėjimo programoje „Lyderių Inkubatorius“ dalyvių laukė ne tik paskaitos , susitikimai su Lietuvos lyderiais, bet taip pat įvairūs išbandymai, kūrybiniai pasirodymai, verčiantys išeiti iš komforto zonos, naktiniai žygiai, sporto renginiai ir net tikros kariuomenės pratybos, kurios parodė, jog tikras lyderis turi būti puikios fizinės formos, kad atlaikyti bet kokius išbandymus.

 

 

„Lyderių Inkubatoriaus“ Ambasadorius Ilja Laurs pastebi, jog šiuolaikinė aplinka neskatina jaunimo 100% atskleisti savęs ir išbandyti visų galimybių, tą norėtųsi pakeisti, todėl tokios programos kaip „Lyderių inkubatorius“ yra tikrai reikalingos.

 

„Ši stovykla buvo pristatoma kaip geriausias vasaros įvykis ir, kaip pasirodė po jos, tai nebuvo tik skambus šūkis.“ –  pasakojo „Lyderių Inkubatoriaus“ dalyvis Kasparas Steponavičius.

 

 

PicMonkey Collage

„Praleidom puikų laiką tiek tobulindami save, kovodami su viešojo kalbėjimo baimėmis, tiek bendraudami su įkvepiančiais žmonėmis. Atmosfera, vyravusi stovykloje, labai padėjo visiems atsiskleisti, būti savimi nebijant kreivų aplinkinių žvilgsnių. Jau dabar labai laukiu kitų metų, o tie, kurie nedalyvavo, turėtų labai gailėtis, nes ši itin turininga savaitė tikrai buvo geriausia, kas galėjo nutikti šią vasarą.“ – įspūdžiais dalinosi Kasparas.

 

„Lyderių Inkubatorius“ iniciatorė ir vadovė Marija Vorobjovaitė patikina, kad ši jaunimo tobulėjimo programa 2015 metų vasarą grįš su trenksmu ir dar daugiau moksleivių suteiks galimybę patirti geriausią vasaros nuotykį.

 

Prie programos „Lyderių Inkubatorius“ įgyvendinimo prisidėjo ir įvairios Lietuvos įmonės: ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, leidykla „Šviesa“, Birštono mineraliniai vandenys, „Naujasis Nevėžis“, „Biuro pasaulis“, „Adikopas“, „Elmenhorster“, „UAB Suslavičius- Felix“, „Post it“ ir kt.

 

Norite rezervuoti kelialapį į geriausią 2015 metų vasarą jau dabar?Registruokitės: www.lyderiuinkubatorius.lt/registracija/