marija2020 4 balandžio12:38Kotryna Rajeckaitė

Kotryna Rajeckaitė savo kelionę Lyderių inkubatoriuje pradėjo kaip dalyvė, o nepamirštamas nuotykis, atvedė ir į mentorės poziciją.

 

Kotrynos visuomeninė veikla prasidėjo prieš 10 metų savanoriaujant „Maisto banko“ akcijoje ir Trakų atviroje jaunimo erdvėje. Darbas mokinių taryboje atvėrė kelius į neformalaus švietimo pasaulį. Per šiuos metus ji patyrė daug iššūkių ir dar daugiau įspūdžių. Šiuo metu studijuodama politikos mokslus nepalieka ir visuomeninės veiklos : dirba Erasmus + projektų fasilitatore, organizuoja konferencijas, savanoriauja studentų atstovybėje.

 

„Prieš tris metus įžengiau į Lyderių Inkubatorių kaip dalyvė ir niekada nesitikėjau, kad mano gyvenimas pasisuks tokia kryptim. Dabar, prieš kiekvieną stovyklą prisimenu kaip jaučiausi būdama dalyvė : jaudulys, nerimas, džiaugsmas. Keista, bet tą patį jaučiu ir būdama mentorė. Net negaliu įsivaizduoti savo gyvenimo be šios nuostabios iniciatyvos. Apsikabinimai, iššūkiai, juokas, ašaros, emocijos, naktiniai pokalbiai – tai yra Lyderių inkubatorius. Nekantrauju su jumis susipažinti! Susitiksime vasara!“. – įspūdžiais dalijasi Kotryna.

marija2020 4 balandžio12:37Aurimas Vitkauskas

Aurimas Vitkauskas – šiuo metu studijuoja pardavimus ir marketingą, o laisvu nuo studijų metu padeda žmonėms susiformuoti gerus finansinius įpročius bei aktyviai užsiima visuomenine veikla.

 

Aurimas aktyviai įsitraukęs į viešo kalbėjimo „Toastmasters“ organizacijos veiklą bei savanoriauja asociacijoje „Skeptiškas jaunimas“, kuri skatina kritišką mąstymą bei jaunimo politiką grįstą mokslinėmis žiniomis ir faktais.

 

Aurimas ne tik daug domisi saviugda, bet taip pat jau trečią kartą dalyvaus Lyderių inkubatoriaus programose kaip mentorius ir nekantrauja padėti jaunimui vasaros nuotykyje ne tik išmokti mokytis efektyviai, bet taip pat įsimintinai praleisti laiką.

marija2020 4 balandžio12:36Onė Mikulskytė

Onė Mikulskytė šiuo metu ji studijuoja fiziką ir kitus gamtos mokslus Amsterdamo universitete, bei yra aktyviai įsitraukusi į įvairias veiklas, susijusias su renginių organizavimu. Dar ji yra baigusi reklamos mokyklą “The Atomic Garden Vilnius”, jau daugiau nei 5 metus užsiima profesionalia fotografija ir keliose organizacijose dirba su viešaisiais ryšiais ir reklama.

 

Taip pat Onė – labai pozityvi ir visada su šypsena veide, bei nuolat imasi naujų iššūkių, o jos didžiausios aistros kartu su fotografija yra žmonės, mokslas ir kosmosas – tad tikėkis ilgų pokalbių, nerdiškų juokelių ir daug įkvėpimo mokytis!

 

“Per šiuos metus Lyderių inkubatorius man atnešė labai daug patirčių tiek profesinio, tiek asmeninio augimo prasme, todėl labai džiaugiuosi galimybe sugrįžti čia ir vėl! Iki šiol, kiekvienas nuotykis buvo toks įsimintinas, nuoširdus ir įkvepiantis, kad negaliu sulaukti, ko išmoksime ir vieni kitus išmokysime šįkart.:))” – dalijasi mintimis Onė.

marija2020 4 balandžio12:33Deimantė Jankūnaitė

Deimantė Jankūnaitė – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventė, VDU Švietimo akademijos studentė, muzikos pedagogė, neformalaus ugdymo mokytoja.

 

Šiuo metu Deimantė dirba su įvairiais neformalaus švietimo, tarptautiniais bei meniniais projektais, taip pat dalyvauja programoje ,,Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“. Save vadina mokytoja-keliautoja, nes patirties semiasi kartu su mokiniais dalyvaudama tarptautiniuose Erasmus+ mokymuose bei konferencijose įvairiausiomis temomis. Taip pat drąsiai priima iššūkius ir jau ne kartą kaip vokalistė yra dalyvavusi TV projektuose. Lyderių inkubatoriuje ne tik džiugins muzika, bet ir ZUMBOS bei kitų kultūrų šokių ritmais.

 

,,Lyderių inkubatorius man kiekvieną kartą yra kažkas ypatingo, išskirtinio ir nepakartojamo. Visuomet laukiu dar vieno nuotykio, kuris dėl nuostabių dalyvių ir nuotaikos, kurios neįmanoma papasakoti (galima tik pajausti!), būną vienas iš geriausių vasaros prisiminimų.’’ – savo įspūdžiais dalijasi Deimantė.

marija2020 10 kovo16:48Dr. Dalius Misiūnas

Dr. Dalius Misiūnas Kauno technologijos universitete baigė bakalauro studijas, vėliau savo žinias gilino Švedijos Lundo universitete, kur įgijo daktaro laipsnį. Jis yra sukaupęs daugiau kaip 10 metų patirtį skirtingose verslo organizacijose – dirbo „SWECO“, „Ernst&Young“, „Lietuvos energija“, pastaruosius metus vadovavo didžiausiai lietuviško kapitalo įmonei „Maxima Grupė“. Jis taip pat aktyviai dalyvavo švietimo veikloje: buvo Lietuvos Aukštojo mokslo tarybos narys, KTU Tarybos pirmininkas ir ISM Valdybos narys. O nuo gegužės mėnesio ISM Universiteto rektorius.

Konferencijos metu Dr. D. Misiūnas pasidalins kokias kompetencijas būtina ugdyti šiandien, kad jaunimas būtų pasiruošęs ateičiai.

marija2020 2 kovo17:45Benita Narkevičiūtė

Benita Narkevičiūtė  –įgijusi Vilniaus universiteto psichologijos bakalaurą, penkerius metus dirbusi darbuotojų atrankų sirtyje, dabar yra tarptautinės telekomunikacijų bendrovės darbdavio įvaizdžio bei darbuotojų įsitraukimo partnerė, kasdien dirbanti kuriant geriausią darbo aplinką organizacijoje, bendradarbiaujanti su mokslo įstaigomis, organizuojanti karjeros renginius ir visa tai daranti tam, kad darbuotojų karjeros kelias būtų ne tik įdomus, bet ir sėkmingas.

 

Taip pat Benita užsiima ir papildomomis veiklomis: jau aštuonerius metus veda renginius bei ne vienerius dirba su jaunimu – mentoriavo savanoriškoje saviugdos organizacijoje, dalyvauja stovyklose bei kituose neformalaus ugdymo renginiuose. Benita tiki, kad visus žmones formuoja aplinka, o ypatingai – keli artimiausi žmonės, su kuriais praleidžiame daugiausia laiko. Kai galvojame apie vaikus, jų artimiausioje aplinkoje yra tėvai, tad siekiant padėti savo vaikams susidoroti su kasdieniais iššūkiais bei siekti savo svajonių, tėvų tobulėjimas yra būtina sąlyga.

 

Konferencijoje B. Narkevičiūtė pristatys pranešimą tema „Kaip kurti namus, į kuriuos norisi grįžti?“. Savo pranešime Benita pasidalins mintimis ir netikėtomis praktikomis iš verslo bei neformalių organizacijų, kurios gali būti lyg naujas požiūrio kampas šeimai, norinčiai padėti savo paaugliui.

marija2020 2 kovo17:29Ramunė Murauskienė

Psichologė Ramunė Murauskienė yra 3 vaikų mama, lektorė, bestselerių autorė, saviugdos mokyklos „Laimingas gyvenimas“ įkūrėja, humanistinės pedagogikos puoselėtoja Lietuvoje, švietimo ekspertė.

 

R. Murauskietė savo patirtimi dalinasi, net tik paskaitų metu, bet taip pat knygų puslapiuose:

 

Lektorė tėvų nuotykio metu ves paskaitą tema: „Tvarūs santykiai su vaiku: misija įmanoma?“, kurios metu padės tėvams rasti atsakymus į šiuos klausimus: Kas tas vaikas? Kam mes reikalingi? Kaip susikalbėti? Ką daryti su jausmais? Kaip spręsti problemas?

marija2020 29 vasario15:58Simonas Urbonas

Simonas Urbonas – trijų vaikų tėtis, tinklaraštininkas, knygos „Mamų eilės“ autorius, pradinių klasių mokinių finansinio raštingumo mokytojas finansų laboratorijoje.

Simonas dalyvaus tėvų diskusijoje bei bandys išnarplioti klausimą – ką reiškia būti gerais tėvais?

marija2020 29 vasario15:56Rūta Jančytė

Rūta Jančytė – Telia Company globalios atrankų komandos vadovė. Jos komandą sudaro atrankų partneriai ir specialistai 5 skirtingose šalyse. Rūtos ekspertinės sritys yra virtuali lyderystė, technologinės atrankos, aktyvi kandidatų paieška, įvairovė ir įtraukimas.

 

Be profesinės veiklos Rūta yra aktyvi savanoriškose veiklose. Ji yra asociacijos „Panevėžio Alumni“ pirmininkė, mentorystės projekto „Women Go Tech“ savanorė bei „Lietuvos Šaulių Sąjungos“ narė.

 

Rūta su tėvaliais pasidalins prognozėmis apie iššūkius ateities karjeroje, kurie laukia Z kartos.

admin2020 28 vasario8:33Deimantė Jankūnaitė

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventė, VDU Švietimo akademijos studentė, muzikos pedagogė, neformalaus ugdymo mokytoja.

 

Šiuo metu Deimantė dirba su įvairiais neformalaus švietimo, tarptautiniais bei meniniais projektais, taip pat dalyvauja programoje ,,Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“. Save vadina mokytoja-keliautoja, nes patirties semiasi kartu su mokiniais dalyvaudama tarptautiniuose Erasmus+ mokymuose bei konferencijose įvariausiomis temomis. Taip pat drąsiai priima iššūkius ir jau ne kartą kaip vokalistė yra dalyvavusi TV projektuose.

 

„Tėvų ir vaikų santykiai yra man asmeniškai labai aktuali tema, kiekvieną dieną savo darbuose turiu galimybę bendrauti su vaikais, paaugliais, kurie dalinasi savo istorijomis, patirtimis, tačiau labai noriu arčiau prisiliesti prie šių santykių ypatumų iš tėvelių pusės, kad galėčiau dar labiau suprasti ir gebėti prisidėti bent dalele prie jų puoselėjimo“, – savo mintimis dalijasi Deimantė.

 

„Dirbdama per dieną susitinku maždaug 100 vaikų ir pastebiu koks jiems yra svarbus atviras ryšys ir bendravimas, tačiau tikrai jie ne visuomet tuo dalijasi su tėveliais ir kitais artimais žmonėmis. Matydama šį vaikų poreikį išbandžiau įvairiausius būdus kaip padėti jiems atsiverti, todėl tikrai mielai pasidalinčiau savo patirtimi.“ – atvirauja Deimantė.