marija2020 12 liepos18:32Žilvinas Gruodis

Vasaros nuotykyje dalyvių lauks galimybė susipažinti kvėpavimo pratimais grįsta metodika, kurią ves sertifikuotas Wim Hof Method instruktorius Žilvinas Gruodis.

 

Žilvinas Gruodis – sertifikuotas Wim Hof Method instruktorius, vedantis kvėpavimo užsiėmimus su misija padėti žmonėms atrasti savo potencialą judėti sveikesnio gyvenimo ir geresnės savijautos link.

 

Daugiau apie užsiėmimą:

Wim Hof Method – Wim Hof (‘’The Iceman’’) sukurta šalčio terapija ir kvėpavimo pratimais grįsta metodika, kurios tikslas – daugiau energijos, geresnė streso kontrolė, pagerėjusi imuninė funkcija ir bendra savijauta.

marija2020 9 birželio16:58Eividas Žemaitaitis

Vasaros nuotykyje dalyvių lauks jau tradiciniu tapęs naktinis žygis kartu su Eividu Žemaitaičiu. Žygyje dalyviai susidurs su asmeniniais ir komandiniais iššūkiais.

 

Eividas Žemaitaitis – ilgametis Lietuvos Šaulių Sąjungos narys, sukaupęs daug patirties komandos formavimo, streso valdymo ir išgyvenimo ekstremaliomis sąlygomis. Lietuvos dziudo ir grappling imtynių čempionas, profesionalus MMA kovotojas, žinantis ko reikia užbrėžtam tikslui pasiekti.

 

marija2020 9 birželio16:53Žanas Gongapševas

Žanas Gongapševas – jau daugiau nei 10 metų dirba sertifikuotu verslo konsultantu ir elgsenos treneriu / koučeriu, daugiausia dėmesio skirdamas mąstymo ir komunikacijos temoms. Daugėjant startup’ų, jauniems žmonėms labiau įsitraukiant į verslumą ir augant verslo tempams, didėja verslo konsultacijų, koučingo ir net mentorystės poreikis. Žanas padėjo daugeliui tiek sėkmingai veikiančių, tiek jaunų verslo įmonių (visoje Europoje) darbuotojams tobulėti ir ugdyti įgūdžius, reikalingus pasiekti užsibrėžtų rezultatų žymiai lengviau ir išnaudoti kontaktų užmezgimą tikslingai.

 

Paskaita „Kaip sėkmingai užmegzti kontaktus?“  ir praktika „Kontaktų vakaras“

Žanas paskaitos metu atsakys į šiuos klausimus:

marija2020 18 gegužės16:08Doc. Vytautas Kontrimas

Vasaros nuotykyje dalyvių lauks viešo kalbėjimo dirbtuvės su lektoriumi Doc. Vytautu Kontrimu.

 

Užsiėmimo tema: Viešas kalbėjimas: nuo scenos baimės iki kūno kalbos

 

Doc. Vytautas Kontrimas – aktorius, pedagogas, Vytauto Didžiojo universiteto docentas, teatro „Cezario Grupė” aktorius, televizijos laidų vedėjas. Teatre, televizijoje ir kine sukauptą patirtį lektorius pasitelkia Retorika.lt mokymuose, kuriuose lavina dalyvių komunikabilumo, kūno kalbos, improvizavimo ir sceninio laisvumo įgūdžius. Vytautas Kontrimas turi solidžią viešojo kalbėjimo mokymų bei teatrinių improvizacijų vedimo patirtį, daug dirba su verslo klientais, moko aukščiausios ir viduriniosios grandies vadovus. Lektoriaus viešojo kalbėjimo mokymų ypatumas — teatriniai metodai, praktinės užduotys, video treniruotės, grįžtamasis ryšys — padeda greitai ir efektyviai įsisavinti aktorinio meistriškumo technikas viešojoje kalboje.

marija2020 18 gegužės16:06Dainius Jakučionis

Vasaros nuotykyje dalyvių lauks pasitikėjimo savimi dirbtuvės su lektoriumi Dainiumi Jakučioniu.

 

Užsiėmimo tema: „Kaip labiau pasitikėti savimi ir įveikti baimes?“

 

Dainius Jakučionis yra gydytojas psichoterapeutas dirbantis su emocinėmis ir elgesio problemomis. Jau 8 metus padedantis jiems rasti išeitis iš sunkių situacijų link laimingesnio gyvenimo. Dainius taip pat veda mokymus įmonėms apie emocines kompetencijas, streso įveiką ir konfliktų valdymą. Jis domisi žmogaus sunkumų priežastimis ir kaip būtų galima tuos sunkumus įveikti.

 

Paskaitos metu dalyviai sužinos kokios yra mūsų baimių priežastys, kodėl vienus dalyus norime veikti, o kitų ne. Kaip susidūrus su baimėmis eiti toliau ir ieškoti atsakymų, kurie kiekviename gyvenimo laikotarpyje keičiasi. Praktikų metu dalyviai bandys atsakyti iš kur atsiranda konkrečios baimės ir ką su jomis daryti ir kaip stiprinti pasitikėjimą savimi.

marija2020 13 gegužės15:22Mažvydas Šimkus

Vasaros nuotykyje dalyvių lauks savęs pažinimo dirbtuvės su lektoriumi Mažvydu Šimkumi.

 

Užsiėmimo tema: „Savęs pažinimas: kas aš esu ir kuo noriu būti?“

 

Mažvydas Šimkus  – sertifikuotas veidoskaitos, Eneagramos ir Multiple Natures praktikas. Lektorius, rašytojas, renginių vedėjas bei saviugdos entuziastas.

 

Mažvydas pasidalins geriausiomis savęs pažinimo praktikomis, kurios padės geriau pažinti save ir kitus.

 

marija2020 13 gegužės15:21Laurynas Pečkaitis

Vasaros nuotykyje dalyvių lauks karjeros planavimo mokymai su lektoriumi Laurynu Pečkaičiu.

 

Užsiėmimo tema: „Karjeros galimybių pažinimas ir karjeros planavimas“

 

Laurynas Pečkaitis – profesionalus koučingo (ICF) ir NLP (neuro lingvistinio programavimo) specialistas, asociacijos “Intelektinio kapitalo ugdymas” direktorius su daugiau nei 10 metų konsultavimo ir mokymų vedimo patirtimi.

marija2020 13 gegužės15:20Impro 241

Vasaros nuotykyje dalyvių lauks improvizacijos dirbtuvės su Impro 241 komanda.

 

Užsiėmimo tema: „Išmokite susimovus likti geros nuotaikos“

 

Impro 241 komandą sudaro pašėlę improvizatoriai, kurie ne tik rengia improvizacinius teatro pasirodymus, bet ir veda šio meno mokymus visiems, kas trokšta pasisemti naujų idėjų ir drąsos.

 

Improvizacijoje labai svarbu išmokti suklydus išlikti geros nuotaikos, todėl dirbtuvių metu dalyviai savo kailiu patirsi klaidos džiaugsmą. Kartu kurs situacijas ir improvizuos, pagal sukurtas aplinkybes. Susimauti nereiškia klysti. Bandyti ir susimauti – ieškojimas ir atradimo džiaugsmas.

 

Dirbtuvių metu  dalyvių laukia grupiniai teatrinės improvizacijos užsiėmimai-žaidimai, kurių pagalba dalyviai atsidurs nesuplanuotose gyvenimiškose situacijose. Kaip jose rasti išeitį, kaip išsisukti iš tokių situacijų? Atsakymus dalyviai ras įvairiais improvizacijos metodais.

marija2020 4 balandžio12:38Kotryna Rajeckaitė

Kotryna Rajeckaitė savo kelionę Lyderių inkubatoriuje pradėjo kaip dalyvė, o nepamirštamas nuotykis, atvedė ir į mentorės poziciją.

 

Kotrynos visuomeninė veikla prasidėjo prieš 10 metų savanoriaujant „Maisto banko“ akcijoje ir Trakų atviroje jaunimo erdvėje. Darbas mokinių taryboje atvėrė kelius į neformalaus švietimo pasaulį. Per šiuos metus ji patyrė daug iššūkių ir dar daugiau įspūdžių. Šiuo metu studijuodama politikos mokslus nepalieka ir visuomeninės veiklos : dirba Erasmus + projektų fasilitatore, organizuoja konferencijas, savanoriauja studentų atstovybėje.

 

„Prieš tris metus įžengiau į Lyderių Inkubatorių kaip dalyvė ir niekada nesitikėjau, kad mano gyvenimas pasisuks tokia kryptim. Dabar, prieš kiekvieną stovyklą prisimenu kaip jaučiausi būdama dalyvė : jaudulys, nerimas, džiaugsmas. Keista, bet tą patį jaučiu ir būdama mentorė. Net negaliu įsivaizduoti savo gyvenimo be šios nuostabios iniciatyvos. Apsikabinimai, iššūkiai, juokas, ašaros, emocijos, naktiniai pokalbiai – tai yra Lyderių inkubatorius. Nekantrauju su jumis susipažinti! Susitiksime vasara!“. – įspūdžiais dalijasi Kotryna.

marija2020 4 balandžio12:37Aurimas Vitkauskas

Aurimas Vitkauskas – šiuo metu studijuoja pardavimus ir marketingą, o laisvu nuo studijų metu padeda žmonėms susiformuoti gerus finansinius įpročius bei aktyviai užsiima visuomenine veikla.

 

Aurimas aktyviai įsitraukęs į viešo kalbėjimo „Toastmasters“ organizacijos veiklą bei savanoriauja asociacijoje „Skeptiškas jaunimas“, kuri skatina kritišką mąstymą bei jaunimo politiką grįstą mokslinėmis žiniomis ir faktais.

 

Aurimas ne tik daug domisi saviugda, bet taip pat jau trečią kartą dalyvaus Lyderių inkubatoriaus programose kaip mentorius ir nekantrauja padėti jaunimui vasaros nuotykyje ne tik išmokti mokytis efektyviai, bet taip pat įsimintinai praleisti laiką.