ŽIEMOS NUOTYKIS

2022 02 14-18

Jau šią žiemą 2022 metų vasario 14-18 dienomis jaunimo tobulėjimo programa Lyderių inkubatorius pakvies 13-19 metų jaunuolius pasinerti į jau penktus metus organizuojamą žiemos nuotykį. Žiemos programa yra paremta efektyvaus mokymosi tematika, tad ji  suteiks moksleiviams naudingų žinių ir gebėjimų, kurie padeda mokytis efektyviai ir geriau pasiruošti brandos egzaminams.

Žiemos nuotykyje dalyvių lauks interaktyvūs mokymai su savo srities profesionalais, kurie dalinsis savo patirtimi, žiniomis ir organizuos mokymus bei praktines dirbtuves, kurios padės realizuoti visas gautas žinias per asmeninę patirtį.

Informacija apie programą

Stovykla „Žiemos nuotykis“ vyks 2022 metų vasario 14-18 dienomis, kurios metu dalyvių lauks penkių dienų programa paremta efektyvaus mokymosi tematika.

Programa skirta (13-19 m.) moksleiviams, kurie nori išmokti pasirinkti sau tinkamiausią mokymosi stilių, greičiau išmokti naujus dalykus, geriau valdyti dėmesį, suvaldyti stresą egzaminų metu, įveikti scenos baimę bei leistis į nepamirštamą žiemos nuotykį.

Programoje galės dalyvauti iki 60 dalyvių, kuriems bus užtikrinamas asmeninis dėmesys ir komfortiškas apgyvendinimas.

Žiemos nuotykis vyks šiuolaikiškoje kaimo turizmo sodyboje „Vila Nora“ įsikūriosioje Kalniškių kaime, Maišiagalos seniūnijoje, Vilniaus raj. (nuo Vilniaus 15 km., nuo Kauno 100 km.).

Gamtos prieglobstyje, programos dalyvių lauks erdvi vila, saugoma teritorija, 2-4 vietų šiuolaikiškai įrengti kambariai su visais patogumais –  dušas ir WC kiekviename kambaryje.

Dalyviai galės mėgautis pirties pramogomis.

DALYVIŲ LAUKS 5 dienų programa:

1 diena: BE INSPIRED

Pačioje programos pradžioje dalyviai išgirs įkvepiančių istorijų, kuris užkurs motyvaciją ugdyti savo gebėjimus ir siekti aukštų tikslų.

2 diena: BE FOCUSED

Savo srities ekspertų pagalba dalyviai mokysis valdyti savo dėmesį, lengviau ir greičiau susikoncentruoti bei įsiminti naują informaciją.

3 diena: BE BRAVE

Trečią programos dieną dalyvių lauks lūžio taškas, kada jie privalės išeiti iš savo komforto zonos, įveikti savo galimybių ribą, lipti ant scenos ir įveikti komunikacijos iššūkius. O dieną vainikuos žiemiškas patyriminis žygis.

4 diena: BE IN CONTROL

Dalyviai mokysis valdyti, planuoti ir organizuoti savo laiką ir tikslingai siekti savo tikslų.

5 diena: BE YOU

Paskutiniame žingsnyje uždegsime programos dalyviams stimulo žiežirbą ir išleisime jaunuosius lyderius toliau siekti savo užsibrėžtų tikslų!

Lektoriai

Akvilė Budrė

Koučingo ir supervizijos specialistė

Jonas Nainys

Muzikos prodiuseris, laidų vedėjas

Augustė Liūtė

Tarpdisciplininė kūrėja

Marija Serbintaitė

Rašytoja, lektorė

Eividas Žemaitaitis

Lietuvos dziudo ir grappling imtynių čempionas

Dainius Palivonas

Improvizacijos mokytojas

Aleksandras Baranovas

Bokso treneris

Deimantė Jankūnaitė

Pedagogė, tarptautinių Erasmus+ projektų koordinatorė

Mentoriai

Programos nauda moksleiviams

Kompetencijų lavinimas

Dalyvių lauks išskirtiniai mokymai su savo srities profesionalais, kurie dalinsis savo patirtimi ir žiniomis.

01

Pabėgimas iš komforto zonos

Dalyviams bus kuriama saugi tobulėjimo aplinka, kas leis dalyviams peržengti savo galimybių ribas.

02

Subalansuotas poilsis

Programoje dalyvių lauks ne tik paskaitos, bet taip pat žiemiškas žygis, kūrybiniai ir sporto užsiėmimai.

03

Emocijų įkrova

Dalyviai dalijasi, kad po stovyklų grįžta pilni motyvacijos veikti, mokytis bei siekti savo tikslų.

04

Programos kaina

apmokant iki gruodžio 19

320

apmokant iki sausio 16

350

nuo sausio 17

400

Į kainą įskaičiuota

Profesionalūs lektoriai

Dalyvių lauks srities žinovų paskaitos ir užsiėmimai.

Patyrę mentoriai

Mentoriai yra sukaupę įvairiapusę patirtį darbe su jaunimu, tad jie yra pasiruošę moksleivius lydėti per nuotykio kelionę.

Aktyvūs užsiėmimai

Dalyvių lauks aktyvūs, sportiniai ir kūrybiniai užsiėmimai leidžiantys pasijausti tikroje stovykloje.

Apgyvendinimas

Dalyviai bus apgyvendinti prabangioje viloje „Vila Nora“, 2-4 vietų kambariuose su visais patogumais.

Visavertis maitinimas

Subalansuotas maitinimas 5 kartus per dieną. Atsižvelgiame į dalyvių maitinimosi įpročius (vegetarus/veganus).

Dalomoji medžiaga

Dalyviams bus paruošta dalomoji medžiaga, kurioje bus apžvelgiama visa programa ir rekomendacijos tolimesniam tobulėjimui.

Galerija

Atsiliepimai

Agnė Žiogaitė

Lyderių inkubatorius yra nuotykis kurio tikrai neįmanoma pamiršti. Vos per vieną savaitę mes gauname tiek daug žinių, palaikymo na ir žinoma meilės vieni iš kitų. Labiausiai stovyklok vertinu apsikabinimų vakarą, nes stovint ten užrištomis akimis supranti jog tu jau esi kitoks nei pirmą dieną čia atvykus, tu esi savo geresnė versija.

Joana Augutytė

Kiekvienas dalyvis gali jaustis savimi ir išsikelti savo gyvenimo tikslus, atitrūkti nuo realybės ir kasdieninio gyvenimo. Mentoriai visada išklauso ir palaiko, yra linksmi ir pakelia nuotaiką savo išdaigomis.Džiaugiuosi, kad atradau šią stovyklą ir esu labai laiminga būdama šios stovyklos dalelė.

Viktorija Zmejauskaitė

Ši stovykla nenustoja manęs stebinti ir kiekvieną kartą išvažiuodama noriu tik dar labiau sugrįšti. Stovykloje jau pirmą dieną sukuriama visiško atvirumo, šilumos ir meilės atmosfera, kuri net neduoda galimybių pasijusti blogai. Paskaitose sužinai daugybę vertingos gyvenime informacijos, o bendraudamas linsmindamasis su kitais žmonėmis net nepajauti kaip išmoksti dar daugiau.

Augustė Gočelkytė

Šis vasaros nuotykis yra geriausias dalykas, kuris nutiko per vasarą. Išsivežiau tokį didelį bagažą naujų draugų, patirčių, meilės, apkabinimų ir žinių. Visi bijoję nuo naktinio žygio iki viešojo kalbėjimo baimių dabar jau juokiasi! Nekantrauju sugrįžti ir dar kartą patirti visą meilę ten!

Kostas Kalibatas

Nėra geresnės patirties už Lyderių inkubatorių. Ši stovykla man padėjo patobulėti, o atvykdamas ne pirmą kartą stengiuosi sukurti kuo šiltesnius prisiminimus kitiems. Pagaliau ir man nuriedėjo ašara, kai teko atsisveikinti.

Nedas Ramanauskas

Lyderių Inkubatoriuje atradau savo kūrybinę ir viešojo kalbėjimo pusę. Stovykloje galima su visais atvirai ir smagiai pabendrauti. Geriausia stovykla kurioje esu buvęs!

Registracija

Informacija apie dalyvį

Gimimo data

Informacija apie dalyvio fizinės ir psichinės sveikatos būklę
Alergijos, turėtos operacijos, traumos, baimės, padidintas jautrumas, vartoti ar vartojami vaistai

Maitinimosi įpročiai

Įveskite jei kita*

Informacija apie tėvus