Ar Jūsų vaiką „ištiko“ paauglystė ir santykį kurti vis sunkiau? Lyderių inkubatorius kviečia leistis į savaitgalio stovyklą tėvams, kurioje ne tik pažadinsite savo vidinį vaiką, bet taip pat sužinosite kaip kurti geresnį santykį su savo paaugliu ir padėti jam augti!

 

Dalyvių lauks 3 dienų programa:

1 diena: Atgal į vaikystę. Pirmoji diena bus skirta kiekvienam tėveliui nusikelti į vaikystę ir patirti tikros stovyklos džiaugsmus. Tėvai turės proga prisiminti savo paauglystės laikotarpį ir iššūkius su kuriais susidūrė. Daug žaisim, varžysimės ir nusimesime visus mus varžančius epitetus.

2 diena: Mano vaikas ir aš. Antrąją programos dieną tėvelių lauks galimybė daugiau sužinoti apie santykio kūrimą su paaugliu, praktiniai komunikacijos metodai bei galimybė pasidalinti savo baimėmis, iššūkiais ir problemomis su kitais tėvais saugioje aplinkoje.

3 diena: Kas laukia Z kartos? Trečioji diena skirta labiau pažinti mūsų paauglius – Z kartą. Sužinoti kuo gyvena paaugliai, su kokiais iššūkiais susiduria ir kaip jiems padėti pasiruošti ateičiai.

 

Laikas: 2020 m., spalio 2-4 d.

Skirta: Paauglių (10-19 m.) tėveliams

Vieta: Vila  „Vila Nora”, Vilniaus raj.

Kelialapiai už mažiausią kainą tik iki gegužės 31 d.!